casiopea - cesty osobního rozvoje

Eva Kaňáková

 

Eva Kaňáková


Casiopea, s. r. o.
GSM 603 428 692

kanakova@casiopea.cz

Přihlášení k odběru newsletteru
captcha 
(zasílání newsletteru zdarma)

O MNĚ

KanakovaEva foto 01 largeEva Kaňáková, Casiopea, s. r. o.

Skaláků 4/1406, 147 00 Praha 4 - Braník

zapsaný  v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce číslo 36618

63672391, DIČ CZ63672391

Tel. 603 428 692

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Věřím, že všichni dokážeme hodně, když víme jak, a když opravdu chceme. Jen sami často nevíme, jak na to. Bez pomoci, podpory a důvěry, jsme na to sami krátcí.
Já se koučinkem zabývám od roku 1997, kdy jsem pracovala s lidmi ve vlastní firmě v oblasti finančního poradenství. Ke koučinku mne dovedla potřeba, abych nepřišla o schopné lidi a potěšila mne následná radost, když se to dařilo.
Tak jsem objevila sílu koučinku.

Líbí se mi, že koučink je orientovaný na budoucnost a na „úspěch“, že nesetrvává v minulosti ani v problémech ani v neúspěších. Základní školou koučinku je pro mne CTI – Co-Active Coaching, ale při práci s klienty využívám i jiné nástroje a metody různých koučinkových škol, které jsem také studovala. A to, mimo jiné také proto, že každý člověk je jiný, každý potřebuje něco jiného a různorodost je branou k úspěchům. Při své práci se soustřeďuji na potřeby klientů a využívám při tom zkušenosti, které jsem načerpala nejen studiem, ale i praxí.

Základem pro to, aby se Vám dařilo dosahovat toho, co chcete, je uvědomění, potom rozhodnutí, ale bez akce není reakce a ani úspěch. Mým záměrem je být tím, kdo půjde s Vámi, když se pro koučink rozhodnete a být Vám nápomocná při všech těchto krocích na Vaší cestě.

Publikace:  Jak efektivně vést porady, Grada publishing 2008
CD a Manuál: Jak ovládnout strachJak ovládnout strach
Audiovidea: https://www.youtube.com/user/KANAKOVA