casiopea - cesty osobního rozvoje

Eva Kaňáková

 

Eva Kaňáková


Casiopea, s. r. o.
GSM 603 428 692

kanakova@casiopea.cz

Přihlášení k odběru newsletteru
captcha 
(zasílání newsletteru zdarma)

WORKSHOPY

jsou zaměřené na měkké dovednosti a jsou vedené interaktivní formou.

* Otevřené - aktuálně dle vypsaných termínů
* Uzavřené – na zakázku, uzpůsobené konkrétním potřebám klientů

Témata workshopů:

* Základy komunikace a jak na konflikty

Cílem workshopu je, abyste porozuměli chování svému i druhých lidí a naučili se, jak lze efektivně a neagresivně komunikovat, protože komunikace je důležitá v osobním i v pracovním životě. Tak je také koncipován tento workshop. Dozvíte se, co je důležité v komunikaci, jak na to, jak můžete přistupovat ke konfliktům a jak je řešit. Workshop je nástrojem pro všechny, kteří si potřebují uvědomit své vlastní možnosti a rezervy v komunikaci a chtějí s tím pracovat.

Workshop je zaměřen na praktická cvičení, kombinovaná s trochou teorie.

* Základy a principy koučinku v každodenním osobním i pracovním životě

Koučovací styl vedení pomáhá uvědomit si co je v životě a v práci důležité a podstatné, zaměřit na to chování a konání a mít tak větší vliv a možnost dosahovat žádoucích výsledků, plnit si sny a přání, ale i zadání a úkoly.
V průběhu kurzu se seznámíte se základními principy koučinku a jeho možnostmi a využitím. Tyto principy a zásady pak můžete aplikovat ve vztazích v osobním v i pracovním životě.

* Jak efektivně vést porady - Efektivní kulatý stůl®

Cílem workshopu je ukázat možnosti a předat návody, jak se připravit a začít aplikovat vedení porady formou strukturované řízené diskuse, s využitím principů mastermindingu a metody Efektivní kulatý stůl®, metody Šest klobouků a dalších nástrojů a metod, které přispívají k tomu, aby porada byla efektivní, zároveň jako zdroj inspirace a současně, aby ovlivňovala dotahování záležitostí, úkolů a cílů do úspěšných konců.

* Time management - Kde nám utíká čas a jak ho získat

Cílem workshopu je, uvědomit si, kde můžete hledat a nalézat rezervy nejen časové, ale i mentální pro zlepšení organizace a řízení času, jak zatočit s „prokrastrinací“. Když odhalíte vlastní překážky a omezení, můžete je za pomocí různých nástrojů, jejichž využití je součástí workshopu, proměnit v opak.

* „Uvědom si svůj strach a překonej ho”

Cílem workshopu je poskytnout a umožnit Vám vyzkoušet si konkrétní nástroje a kroky pro nastartování změny v souvislosti se strachy, které vás omezují. Získáte návod, co je třeba dělat, abyste svůj postoj ke strachu dokázali trvale měnit. Abyste nebyli brzděni strachem jak v osobním, tak v pracovním životě a aby vaše míra odvahy a zóny bezpečí narůstaly. Tento interaktivní workshop je rozvojový, není to práce s fobiemi ani psychoterapie.

Workshop je licencovaný, vychází z principů knihy a workshopů „Feel the Fear and Do It Anyway®”, britské psycholožky, „královny seberozvoje”, Susan Jeffers, Ph.Dr. Její certifikované kurzy a workshopy se konají po celém světě a pomáhají měnit životy těch, kdo chtějí posilovat svoji sebedůvěru a překonávat své každodenní nejistoty, obavy a strach. Workshop je přizpůsobený české kultuře a chování.

K dispozici jsou dále:

Kniha: Uvědom si svůj strach a překonej ho, autorka Susan Jeffers, Ph.D, Grada (prodej knihy zde)
CD,MP3 a Manuál: Jak ovládnout strach, autorka Eva Kaňáková, Casiopea, s.r.o.

Pro objednávky nebo jiné dotazy můžete využít kontaktní formulář

Jméno a přijmení
Neplatný Vstup

Email(*)
Neplatný Vstup

Dotaz(*)
Neplatný Vstup

Antispamová kontrola(*)
Antispamová kontrola
Neplatný Vstup